Warszawa

Bemowo, Człuchowska 35A

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
9197295

Opis nieruchomości

Do wynajęcia narożny lokal z przeznaczeniem na gastronomię (najchętniej na tą działalność) lub na działalność handlowo-usługową, położony przy głównej ulicy jaką jest ulica Człuchowska, posiadający dwie duże witryny (główna od strony ul. Człuchowskiej) i wejście bezpośrednio od strony ul. Człuchowskiej. Doskonała ekspozycja witryn z dwóch stron tj. lokal narożny. Lokal znajduje się w nowym oddanym do użytkowania, wysokim budynku, stanowiącym kompleks kilku nowych wysokich budynków, w otoczeniu dużych blokowisk, znajdujących się po obu stronach ulicy Człuchowskiej. Blisko przystanku autobusowego, usytuowanego przy tym budynku. Lokal doskonale widoczny z poziomu ulicy, usytuowany w ciągu innych lokali handlowo-usługowych. Przed lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Możliwość wydzierżawienia od Administratora budynku miejsca indywidualnego do postawienia np. skuterów rozwożących potrawy dla gastronomii, przy samej witrynie bocznej lokalu.

Lokal posiada wentylację mechaniczną dostosowaną do potrzeb prowadzenia gastronomii. Lokal posiada 3 kominy/kanały wentylacji tj. dwa wyprowadzone z tyłu lokalu tj. jeden do wentylacji bytowej i drugi gastro (tj. jeden ,,okrągły" i drugi ,,prostokątny"), oba wyprowadzone ponad dach budynku, niezależne tj. dedykowane tylko dlatego lokalu (tj.odrębne od wentylacji z mieszkań) oraz kanał wentylacyjny z pomieszczenia toalety. Lokal ma nast. układ: sala konsumpcyjna, toaleta, zaplecze socjalne. Wszędzie wyłącznie ścianki działowe, umożliwiające dowolną przebudowę lokalu. Lokal posiada pełną infrastrukturę techniczną tj. trójfazową instalację elektryczną doprowadzoną do skrzynki bezpiecznikowej w lokalu (należy ją rozprowadzić wewnątrz lokalu) o przydziale mocy elektrycznej 20 kW (z opcją zwiększenia do 35 kW) i grubości kabla zasilającego YKYżo5x25, instalację wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej (z opcją montażu wentylatora pod sufitem), kurtynę powietrzną, instalację wod.-kan. (2 piony wod.-kan.), instalację C.O. wraz ze znajdującymi się w lokalu grzejnikami konwektorowymi z regulatorami ciepła. Lokal z możliwością podłączenia klimatyzacji, miejsce pod agregat jednostki zewnętrznej klimatyzacji przewidziane w projekcie (zaznaczone na planie) w przestrzeni garaży na poziomie minus jeden budynku. Możliwość uzyskania pozwolenia na sprzedaż alkoholu w lokalu (Żabka w sąsiednim budynku je ma a sąsiedni budynek jest w ramach tej samej inwestycji mieszkaniowej). W lokalu znajduje się również skrzynka teletechniczna. Nad witryną lokalu znajduje się duży pas reklamowy przeznaczony pod montaż kasetonu reklamowego najemcy, bez opłat z tytułu powieszonego kasetonu.

Do ceny czynszu najmu należy doliczyć podatek vat w wysokości 23% oraz opłaty adm.-ekspl. w wysokości 343,41 zł. netto (m.in. C.O., woda ciepła i zimna, kanalizacja) + prąd wg. zużycia z licznika.

Mapa

Kontakt

HOMEPLUS Nieruchomości

Telefon:
022 627 11 87
E-mail:
oferty@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).