Warszawa

Praga-Południe, ul. Międzynarodowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
55,16 m2
Cena
899 000 PLN
Cena za m2
16 298,04 PLN
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1958
Piętro
2
Liczba pięter
4
Dostępne od
2024-04-19
Numer oferty
11627877

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2-pokojowe (55,16 m2) mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Lokal jest do remontu, ale posiada duży potencjał aranżacyjny. Jest usytuowane na drugim piętrze bez windy w kameralnym budynku z lat 50. w dzielnicy Pradze-Południe na Saskiej Kępie, przy ul. Międzynarodowej niedaleko ul. Walecznych. Do mieszkania prowadzi zadbana klatka schodowa z domofonem.

Duży pokój o pow. ok. 18 m2, w którym znajduje się balkon, posiada ekspozycję północno-zachodnią, natomiast drugi, narożny pokój o pow. ok. 15 m2 z wnęką ok. 3 m2 ma okna skierowane w stronę północno-zachodnią oraz południowo-zachodnią. Kuchnia jako osobne pomieszczenie o pow. ok. 7 m2 również posiada ekspozycję południowo-zachodnią. Istnieje możliwość dowolnego zaaranżowania przestrzeni, np. poprzez połączenie kuchni z narożnym pokojem lub np. wnękę w pokoju przeznaczyć na garderobę.

Mieszkanie posiada dość dobrze zachowany parkiet, którego wystarczy odświeżyć i wycyklinować. Kilka lat temu w całym mieszkaniu wymienione zostały okna na PCV oraz wymieniono instalacje centralnego ogrzewania i wody.

Lokal stanowi odrębną własność (wspólnota mieszkaniowa) z księgą wieczystą. Przynależy do niego piwnica o pow. ok. 5 m2.

Mieszkanie jest świetnie skomunikowane ze ścisłym centrum miasta liniami tramwajowymi 9 i 24 lub linią autobusową 158 w Al. Waszyngtona. W ciągu kilku minut pieszo można stąd dojść do ul. Zwycięzców lub ul. Saskiej oraz do Al. Stanów Zjednoczonych i Trasy Łazienkowskiej, skąd odjeżdżają kolejne linie autobusowe. Najbliższa stacja metra M2 oraz KM/SKM Stadion Narodowy jest usytuowana w odległości kilkunastominutowego spaceru.

Okolica jest cicha, spokojna i bardzo zielona, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka parków i zielonych skwerów: m.in. Park Skaryszewski, Kamionkowskie Błonia Elekcyjne, oraz ogródki działkowe (tzw. RODOS) Kinowa.

Blisko stąd również na lubianą ulicę Francuską. W sąsiedztwie są również sklepy, przedszkola, szkoły podstawowe i licea. Jest to również dobry adres dla miłośników barów i restauracji, gdyż w okolicy znajduje się wiele znanych lubianych miejsc tego typu.

Zapraszam na prezentację!

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP = 102,49 kWh/(m2 x rok)

- wymiana instalacji zimnej wody i kanalizacji 2004 r.
- ocieplenie budynku styropianem (14 cm) - 2014 r
- doposażenie budynku w ciepłą wodę użytkową 2017 r.
- wymiana instalacji c.o. – 2018 r.

Parametry dodatkowe

  • Typ mieszkania: Rozkładowe, Jednopoziomowe
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 278
  • Stan nieruchomości: Do remontu

Mapa

Kontakt

HOMEPLUS Nieruchomości

Telefon:
602 713 113
E-mail:
oferty@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).