Warszawa

Wola, Władysława Przanowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2000
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Numer oferty
8933563

Opis nieruchomości

Niezwykle przestronne mieszkanie typu studio znajdujące się w budynku z 2000 roku, zlokalizowanym niemal na granicy Woli i Bemowa tuż przy Centrum Handlowym Wola Park, od którego dzieli dosłownie 2-minutowy spacer. Prezentowane mieszkanie położone jest na 1-szym piętrze niskiego, zaledwie 4 piętrowego budynku. Składa się z przestronnego salonu z wydzielonym aneksem sypialnianym, dużej, otwartej kuchni z częścią jadalnianą, sporej łazienki i przedpokoju z pojemną szafą wnękową. W przedmiotowym lokalu odnajdziemy niezbędny sprzęt RTV i AGD. Do prezentowanej nieruchomości przynależy także jedno miejsca parkingowe w garażu zlokalizowanym pod budynkiem, lecz na potencjalnym Najemcy nie ciąży obowiązek jego wynajmowania. Posiadanie garażu wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 200zł/m-c. Do oferowanej kwoty należy doliczyć opłaty licznikowe i koszt wywozu śmieci. Czynsz administracyjny, opłacany jest przez Właściciela tego lokalu. Oferowane mieszkanie znacznie lepiej prezentuje się na żywo. Wykonane zdjęcia nie oddają jego rzeczywistej przestronności. Rewelacyjna oferta. Polecam i zapraszam do oglądania.

Mapa

Kontakt

HOMEPLUS Nieruchomości

Mobile:
022 627 11 87
Email:
oferty@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).