Warszawa

Śródmieście, ul. Belwederska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
1936
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Numer oferty
29854/78/OMW

Opis nieruchomości

Prestiżowa lokalizacja na mieszkanie lub ciche biuro (73 m2) ul.Parkowa/Belwederska (wejście z obu ulic) w kameralnym osiedlu przy Parku Łazienkowskim, rozkładowe jasne dwa pokoje: 31 m2 (łatwo podzielny na dwa pokoje po 15m2) oraz 19m2 z balkonem.
Widna kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka, osobno WC.
Drugie piętro w trzypiętrowej świeżo wyremontowanej kamienicy z 1938 r.
Ogrodzone osiedle z parkingiem, doskonale skomunikowane, 5 min od Centrum, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura,sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje, przychodnie lekarskie, szpital itp.
Czynsz + opłaty licznikowe.

Kontakt

Julita Banaszek

Julita Banaszek

Doradca Klienta

Mobile:
600 393 800
Telefon:
22 627 11 87
Email:
julita.banaszek@homeplus.pl
Skype:
lomianki_01

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).