Mieszkanie - 2 niezależne pokoje ulica Dymińska, na granicy najlepszych dzielnic Warszawy - Żoliborza i Śródmieścia - wspaniała lokalizacja. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze, dzięki temu jest jasno. Bardzo dobrze skomunikowana okolica wszystkie atrakcje dużego miasta pod ręką. Jednocześnie cicho i bezpiecznie. Dwa niezależne pokoje (osobne, zamykane) o podobnym metrażu z oddzielną kuchnią- osobna kuchnia ma prześwit-okno do pokoju- zainstalowana roleta Okna PCV ,na podłodze w pokojach stary parkiet .
W budynku zainstalowane są dwie windy więc nie ma problemu z dowożeniem do mieszkania cięższych przedmiotów ani konieczności codziennego wchodzenia po schodach. Blisko do -Stacja metra i kolejowa (Dworzec Gdański) -Sklep -Park cytadela -Arkadia 7 -kawiarnie i restauracje okolice gen. zajączka/pl. Inwalidów
Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).