Mysłowice

Janów Miejski, ul. Huta Amalii

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
245 640 PLN
Rok budowy
2024
Liczba pięter
6
Dostępne od
2024-02-29
Status budynku
Existing
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
1678/78/OI
Nazwa inwestycji
Nowoczesna i komfortowa inwestycja w Myslowicach z usługą concierge
Inwestycja Mysłowice Janów Miejski Huta Amalii
 

Opis nieruchomości

Projekt nowoczesnego i komfortowego osiedla.

Osiedle pełne udogodnień ( w tym usługa concierge 24/7 ), położone na granicy Katowic i Mysłowic - w dzielnicy Janów.
Mieszkania 1, 2, 3 i 4 – pokojowe lub studia dwupoziomowe z antresolą na ostatnich piętrach.

SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA LOKALI MIESZKALNYCH - BUD nr 1 A1/A2

1.UZBROJENIE w instalacje wewnętrze przebiegające na zewnątrz budynku do przy-łączy gestorów mediów :
1.sieć wodociągowa
2.kanalizacja sanitarna
3.kanalizacja deszczowa
4. sieć teletechniczna
5.sieć elektryczna
6.sieć ciepłownicza - ciepło systemowe miejskie lub z kotłowni gazowej

2.INFRASTRUKTURA ZEWNĘTRZNA realizowana po zakończeniu budowy budynku w ramach zagospodarowania terenu osiedla - ponad zakres umowy:

2.1. teren objęty inwestycją zagospodarowany - drogi wewnętrzne wybrukowane
2.2. teren objęty inwestycją elementy małej architektury i zieleń urządzona, oświetlenie zewnętrzne w postaci latarni i niskiego światła
2.3. Miejsca postojowe wydzielone wyłącznie dla mieszkańców oraz dla osób odwiedzających

3.KONSTRUKCJA BUDYNKU:

3.1. fundamenty żelbetowe i płyta żelbetowa
3.2.Kondygnacją - 1 – konstrukcja żelbetowa prefabrykowana i monolityczna.
3.3.ściany zewnętrzne – żelbetowe prefabrykowane i murowane z ceramiki poryzowanej i z bloczków betonu komórkowego typu H + H.
3.4.ściany wewnętrzne – międzylokalowe murowane z bloczków z betonu komórkowego typu H + H oraz żelbetowe.
3.5.stropy – żelbetowe typu filigran prefabrykowane, tynkowane tynkiem gipsowym maszynowym kategorii III,, izolowany akustycznie płytami styropianowymi z wy-lewką na betonową lub anhydrytową.
3.6.dachy – konstrukcja żelbetowa prefabrykowana - dach odwrócony - docieplany i izolowany od zewnątrz, pokrywana papą termozgrzewalną oraz membrana dachową. Odwodnienie poprzez rynny i wpusty dachowe.
3.7. Wysokość kondygnacji:
3.7.1.kondygnacja (-1) 2,4 m (możliwe miejscowe obniżenia ze względu na przebiegające media i elementy konstrukcyjne)
3.7.2.Kondygnacje nadziemne od 1 - 5 wysokość 2,5 m od wykończenia posadzki do sufitu tynkowanego (możliwe miejscowe obniżenia ze względu na elementy konstrukcyjne lub indywidualne projekty wykonawcze), Kondygnacje nadziemne od 6-7 wysokość 2,7 m od wykończenia posadzki do sufitu tynkowanego (możliwe miejscowe obniżenia ze względu na elementy konstrukcyjne lub indywidualne projekty wykonawcze)

4.ELEWACJA:

4.1.ściany – okładzina elewacyjna z wyprawki i tynku akrylowego wykonanego
w technologii lekko mokrej, okładzina elewacyjna z płyt włókno-cementowych
w kolorze jasnoszarym i grafitowym/czarnym lub podobne, oraz elementy drewniane na elewacji impregnowane dwukrotnie z deski tarasowej - typ referencyjny modrzew europejski oraz obróbki blacharskie w kolorze elewacji.
4.2.tarasy – konstrukcji żelbetowej typu filigran betonowane z góry, z izolacją przeciw-wilgociową pod indywidualne wykończenie z desek tarasowych lub płytek gresowych na stopkach.

5.LOBBY i klatka schodowa:

5.1.ściany – beton surowy lub podobne oraz malowane w kolorze antracytowym
5.2.posadzki – płyty chodnikowe lub podobne, posadzki przemysłowe.
5.3.sufity – beton surowy lub podobne oraz płyt GK malowane dwukrotnie
5.4.oświetlenie – energooszczędne linie oświetlające na fotokomórki
5.5.drzwi wejściowe – stolarka aluminiowa i szklana
5.6.Schody i przestrzeń klatki wykończona za pomocą płytek granitowych lub greso-wych o podwyższonej odporności na ścieranie i antypoślizgowych
5.7.Winda producent marka referencyjna KONE

6.POMIESZCZENIA UŻYTKOWE:

6.1.posadzki – posadzka z kostki betonowej lub posadzki betonowe
6.2.wykończenie ścian zewnętrznych i sufitów – stropy i ściany żelbetowe, miejscami izolowane płytami termoizolacyjnymi i akustycznymi, malowane miejscowo zgodnie z projektem wykończenia
6.3.wentylacja – grawitacyjna
6.4.komórki lokatorskie – ściany betonowe surowe/murowane, ścianki pomiędzy komórkami - panele ażurowe z prętów ocynkowanych oraz żelbetowe betonowane i prefabrykowane lub murowane z bloczków komórkowych lub betonowych.
6.5.Miejsca utwardzone do wyłącznego korzystania - utwardzone i wykończone materia-łem przepuszczającym wodę - biologicznie czynne lub geokratą

7.MIESZKANIA:

7.1.ścianki działowe – w systemie suchej zabudowy - płyta GK na stelażu (w łazienkach wodoodporna), wypełnienie wełną mineralną oraz ściany działowe żelbetowe, ściany wewnętrzne nośne - zgodnie z opisem ścian wewnętrznych w budynku Żelbetowe lub murowane z bloczków betonu komórkowego (typu Ytong lub H+H) lub murowane z bloczków silikatowych;
7.2.drzwi wejściowe – metalowe malowane lub powlekane w kolorze zgodnie z projektem wykończenia;
7.3.stolarka okienna PCV w kolorze antracyt z zewnątrz białe od środka, marka referencyjna producenta profili okiennych ALUPLAST, trzyszybowe, rozwieralne, rozwierano-uchylne i stałe szklenia - zgodnie z oznaczeniami na rzutach, współczynnik przenikalności cieplnej, zgodnie z projektem, na kondygnacji 7 stolarka okienna aluminiowa w kolorze antracytowym.
7.4.wykończenie ścian działowych – brak szpachlowania połączeń między płytami na ścianach gk oraz tynkowane tynkiem gipsowym kategorii trzeciej na ścianach żelbetowych lub murowanych;
7.5.wykończenie ścian wewnętrznych konstrukcyjnych - tynkowane tynkiem maszynowym gipsowym kategorii trzeciej - zatarte na gładko;
7.6.wykończenie sufitów - tynkowane tynkiem gipsowym maszynowym - kategorii trzeciej - zatartym na gładko, na kondygnacji 7 sufity podwieszane w technologii suchej zabudowy GK;
7.7.posadzki – gładź cementowa zbrojona, wykonywana agregatem na półsucho lub wy-lewki anhydrytowe na mokro, dylatowane obwodowo, wylewane na izolacji z płyt styropianowych, zatarte na gładko bez warstw wyrównujących.
7.8.instalacje sanitarne – przewody wody użytkowej w lokalach oraz piony rur kanalizacji sanitarnej PVC rozprowadzenie poprowadzone w warstwach posadzkowych, lub na ścianach, wodomierze i ciepłomierze umieszczone w szachtach, piony kanalizacyjne prowadzone z rur PCV, woda ciepła i zimna prowadzona w rurach PP lub Alupex - rury od szachtów prowadzone po ścianach za pomocą uchwytów w ilości według wymagań producenta, według specyfikacji:
-Przyłącza ziemnej wody - 5 szt w lokalu (umywalka, wc, pralki, i wanny lub kabiny, aneks kuchenny);
-Przyłącze ciepłej wody - 3 szt w lokalu (umywalka, kabina lub wanna i aneks kuchenny)
-Przyłącze kanalizacyjne - 5 szt w lokalu (umywalka, wc, wanna lub kabina prysznicowa, aneks kuchenny, pralki)
-instalacje c.o. grzejnikowa i ogrzewania podłogowego wodnego układana w warstwach pod posadzką, z układem pompo-rozdzielacza na mieszkanie - szczegóły według projektu wykonawczego, grzejnik drabinkowy w łazience, doprowadzone do lokalu ciepło systemowe miejskie lub z kotłowni gazowej;
7.9.instalacje elektryczne i teletechniczne:
- przedpokój - dzwonek 2 pkt, instalacja świetlna 1 pkt., instalacja elektryczna 1 pkt., instalacja domofonowa 1 pkt.
- pokój - instalacja świetlna 1 pkt., instalacja elektryczna 2 pkt.,
- aneks kuchenny - instalacja świetlna 1 pkt., instalacja elektryczna 3 pkt., instalacja elektryczna trójfazowa 1 pkt., instalacja elektryczna pod zmywarkę 1 pkt.;
- salon - instalacja świetlna 2 pkt., instalacja elektryczna 2 pkt., gniazdo internetowe 1 pkt., gniazdo RTV 1 pkt.;
7.10 instalacja wentylacji – wentylacja grawitacyjna prowadzona za pomocą rur spiro lub inna zgodnie z projektem wykonawczym instalacji.

8.DODATKOWE USTALENIA

8.1. Nabywca zobowiązuje się do wniesienia na podstawie noty obciążeniowej z 14 dniowym terminem płatności opłaty przyłączeniowej za przyłącze prądowe wymagana przez operatora energetycznego do uiszczenia przed podpisaniem pierwszej umowy na dostawę prądu do mieszkania w kwocie 2750,00 PLN, na podstawie noty obciążeniowej wystawionej na rzecz Nabywcy (bądź zrefakturowanej przez dewelopera).

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
120700/78/OMS 0 26.7 1 9 200 PLN 245 640 PLN

Mapa

Kontakt

HOMEPLUS Nieruchomości

Telefon:
602 713 113
E-mail:
oferty@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).