Łódź

Łódź-Polesie, al. 1 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2024
Liczba pięter
4
Dostępne od
2024-09-30
Status budynku
UnderConstruction
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
1644/78/OI
Inwestycja Łódź Łódź-Polesie al. 1 Maja

Opis nieruchomości

65 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowych
Osiedle zlokalizowane na zachodnim skraju Starego Polesia, w pobliżu zielonego kampusu Uniwersytetu Medycznego, Stadionu Żużlowego, Aquaparku Fala i Łódzkiego Orientarium
System automatyki domowej Home Management System
Filtry antysmogowe są w standardowym wyposażeniu każdego mieszkania

Osiedle zostało zaprojektowane na zachodnim skraju Starego Polesia, w pobliżu zielonego kampusu Uniwersytetu Medycznego i największego w mieście Parku na Zdrowiu. Z inwestycją sąsiaduje dawna zabudowa Zakładów Przemysłu Wełnianego Wiosna Ludów, które w XX w. wraz z resztą łódzkich fabryk tworzyła potęgę miasta jako wielkiego ośrodka przemysłu włókienniczego w Europie. Po dziś dzień u stóp inwestycji, wzdłuż alei 1 Maja rośnie szpaler kasztanowców upamiętniających ten okres.

Osiedle będzie liczyć łącznie 265 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowych. Oferta mieszkaniowa jest przeznaczona zarówno dla rodzin z dziećmi, par, singli, jak i seniorów. Z uwagi na lokalizację Osiedla oraz zróżnicowane układy 1-, 2- lub 3-pokojowych mieszkań to również świetny wybór z punktu widzenia inwestycyjnego.

System automatyki domowej Home Management System umożliwia wykorzystywanie w mieszkaniach urządzenia inteligentnego domu. Mieszkańcy mogą m.in. sterować oświetleniem, ogrzewaniem czy zaworami wody przy użyciu aplikacji mobilnej, jak i w sposób manualny.
Filtry antysmogowe są w standardowym wyposażeniu każdego mieszkania. Poza ochroną przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z zewnątrz filtry eliminują także kurz, pyłki i dostęp owadów.
W klatkach schodowych i innych wspólnych obszarach zadbano o harmonijną estetykę, używając trwałych płytek gresowych o delikatnych, stonowanych wzorach, laminowanych paneli ściennych w naturalnym, złotym kolorze oraz szlachetnego, wysokiej jakości tynku mozaikowego. Dodatkowo, w holu wejściowym umieszczono duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, nadając tym pomieszczeniom wyjątkowy urok.
W częściach wspólnych budynków zastosowano oświetlenie LED, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa zmniejszy zużycie energii elektrycznej i zaoszczędzi na rachunkach.
Mieszkania na piętrach są wyposażone w przestronne balkony zaprojektowane z łączników termicznych Isokorb, które zapobiegają utracie ciepła z wnętrza.
Tarasy (wybrukowane kostką) wraz z ogródkami przynależą do mieszkań na parterze, a ich łączna powierzchnia sięga nawet 78 mkw.
Dla osób ekologicznie zmotoryzowanych zaprojektowano stację ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla fanów rowerowych wędrówek.

Inwestycja jest zlokalizowana u zbiegu al. 1 Maja, al. Włókniarzy (DK91), a także w pobliżu DW710 pozwalających sprawnie poruszać się po całej aglomeracji łódzkiej.
Tuż za rogiem znajduje się szereg przystanków tramwajowych (linie 8, 16) i autobusowych (m.in. linie 43, 57, 60, 65, 72, 73, 77, 80, 86).
W 20 min można dotrzeć do stacji kolejowej Łódź Kaliska, obsługującej zarówno kursy regionalne, jak i krajowe.

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).