Łódź

Łódź-Polesie, ul. Gdańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2025
Liczba pięter
5
Dostępne od
2025-12-30
Status budynku
UnderConstruction
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
1647/78/OI

Opis nieruchomości

Unikatowy projekt mieszkaniowy realizowany w wyjątkowym zarówno architektonicznie, jak i historycznie kwartale łódzkiego śródmieścia. Inwestycja sąsiaduje między innymi z jednym z najcenniejszych zabytków architektury secesyjnej na świecie – willą Leopolda Kindermanna, wewnątrz której kryje się obecnie miejska galeria sztuki.

Przemysłowa historia to nieodłączny element wielu łódzkich inwestycji, którego również nie zabrakło. Ziemia ta na początku XX wieku należała do jednej z największych w owym czasie wytwórni mydła i kosmetyków Hugo Güttela oraz Józefa Wójtowicza. Fabryka znana była powszechnie pod nazwą Pixin czy też Pollena-Ewa, pod którą to firma funkcjonuje do dzisiaj.

Starannie zaprojektowane budynki z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, stonowanej kolorystyki oraz nowoczesnych zabiegów architektonicznych stanowią uzupełnienie pierzei ulicy Gdańskiej, w sposób harmonijny wpisując się w istniejącą tkankę miejską.

Nie sposób pominąć również powstającej nieopodal olbrzymiej inwestycji kolejowej. Przystanek Łódź Śródmieście będący częścią tzw. łódzkiego metra pozwoli przyszłym mieszkańcom w zaledwie kilka minut dotrzeć na wschód, jak i zachód miasta.

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o osobach puszkujących ekscytujących wrażeń w centrum jednej z najprężniej rozwijających się metropolii w kraju. Kompaktowe oraz funkcjonalne układy 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych mieszkań przekonają do siebie zarówno rodziny z dziećmi, singli, seniorów, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją.

Odkryj potencjał łódzkiego śródmieścia

Home Management System pozwoli mieszkańcom korzystać z urządzeń smart home w swoich mieszkaniach, w tym sterować temperaturą, zaworami wody czy elektrycznością za pomocą aplikacji mobilnej.
Pakiet antysmogowy jest w standardzie wszystkich mieszkań. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrza są wolne od zanieczyszczeń powietrza, alergenów czy nawet owadów.
Na wysoki standard wykończenia części wspólnych składają się m.in. trwałe gresy, dekoracyjne panele meblowe o drewnianej fakturze czy elegancki tynk mozaikowy. W holach wejściowych zaprojektowano ponadto duże lustra oraz estetyczne skrzynki pocztowe.
Części wspólne są również wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, które wpłynie na niższe koszty utrzymania budynków.
Wszystkie mieszkania dostępne na kondygnacjach parterowych otrzymują dodatkową plenerową przestrzeń w postaci tarasów wybrukowanych kostką z zielonymi ogródkami o powierzchni nawet 83 mkw.
Wszystkie lokale mieszkalne na piętrach będą posiadać nawet dwa przestronne balkony lub loggie. Do części mieszkań wyższych kondygnacjach będą również przynależeć tarasy o powierzchni nawet 49 mkw.
Duże i wysokie okna portfenetrowe zapewnią bardzo dobre nasłonecznienie mieszkań.
Entuzjaści niskoemisyjnych środków transportu będą mieli dostęp do stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz stojaków rowerowych.

Zaledwie 250 m od powstającej stacji łódzkiego metra – Łódź Śródmieście. Przystanek pozwoli dotrzeć w jedynie 2 min do dworca Łódź Fabryczna i równie krótko do pozostałych stacji w mieście: 2 min – Łódź Polesie (Manufaktura), 5 min – Łódź Kaliska, 7 min – Łódź Żabieniec, 8 min - Łódź Widzew.
W otoczeniu inwestycji kursuje szereg linii tramwajowych (nr 3, 6, 11, 15, 19) oraz autobusowych (nr 86, 59, 73) w każdym kierunku miasta.
W pobliżu przebiega ważny szlak komunikacyjny, równolegle do ul. Piotrkowskiej, który pozwala szybko przemieszczać się samochodem po mieście, jak i wyjechać z niego.
Do portu lotniczego w Łodzi można dojechać stąd już w 10 min.
Najbliższy żłobek znajduje się w promieniu 280 m.
W bezpośrednim sąsiedztwie Murapol Agosto funkcjonują dwa przedszkola.
W odległości 1,5 km działa co najmniej osiem szkół podstawowych.
W 10 min rowerem można dotrzeć do przynajmniej pięciu liceów ogólnokształcących o różnorodnych profilach.
Łódź jest również dużym miastem akademickim. Zaledwie 500 m od inwestycji znajduje się siedziba Uniwersytetu Medycznego. Do innych uczelni także prowadzi niedaleka droga: Uniwersytet Łódzki (10 min rowerem), Politechnika Łódzka (8 min rowerem), ASP (17 min rowerem), szkoła filmowa (12 min rowerem).

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).