Toruń

Koniuchy, ul. Grudziądzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2024
Liczba pięter
4
Dostępne od
2024-12-30
Status budynku
UnderConstruction
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
1643/78/OI
Nazwa inwestycji
2 km od Starego Miasta w dzielnicy Koniuchy

Opis nieruchomości

170 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych zaprojektowanych w 4-piętrowym budynku.

Inwestycja zlokalizowana będzie blisko ulicy Grudziądzkiej i placu Ugrechelidzego, w dzielnicy Koniuchy, zaledwie 2 km od Starego Miasta. Tak korzystne usytuowanie pozwoli lokatorom zarówno sprawnie wyjechać z miasta, jak i przemieszczać się po nim, odwiedzając pobliskie tereny rekreacyjne, obiekty sportowe, centra handlowe i oczywiście czarujące Stare Miasto.

1-, 2- i 3-pokojowe lokale. Wszystkie apartamenty inwestycyjne na piętrach posiadać będą balkony o powierzchni nawet 10 mkw., a lokale na parterach dodatkową przestrzeń plenerową w formie tarasów wybrukowanych kostką i zielonych ogródków o łącznej powierzchni nawet 110 mkw. Do dyspozycji lokatorów będą także ogólnodostępne miejsca postojowe zewnętrzne. W obiektach zostanie zamontowany Home Management System umożliwiający korzystanie z opcji smart home, a każdy lokal w standardzie będzie wyposażony w pakiet antysmogowy. Na terenie inwestycji przewidziano również stojaki rowerowe dla fanów jednośladów.


Inwestycja znajduje się tuż przy ulicy Grudziądzkiej (DK91), czyli ważnym szlaku komunikacyjnym łączącym Toruń z trasą A1, Podwarpiem i Gdańskiem.
Dzięki tak korzystnemu skomunikowaniu inwestycji dotarcie do Starego Miasta zajmuje zaledwie 5 min jazdy samochodem.
W odległości 200 metrów od inwestycji znajdują się trzy przystanki autobusowe oferujące przejazd we wszystkie części miasta (linie 12, 14, 17, 18, 24, 25, 26, 28, 34, 40).
Najbliższy przystanek tramwajowy Świętopełka jest zlokalizowany 1,2 km od inwestycji (15 min pieszo) – linie 2 i 4. Wkrótce zostanie jednak uruchomiona nowa linia tramwajowa na osiedle Jar i zostanie otwarty przystanek przy rondzie Czadcy, tj. 1 km od inwestycji (12 min pieszo).
Stacja kolejowa Toruń Wschodni znajduje się w odległości 6 min jazdy autem.

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).