Toruń

Wrzosy, ul. Henryka Strobanda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2023
Liczba pięter
3
Dostępne od
2023-11-30
Status budynku
UnderConstruction
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
1642/78/OI

Opis nieruchomości

5 minut zajmuje dotarcie do galerii handlowej Kometa z hipermarketem, licznymi punktami usługowymi i restauracjami
Rodzinną rozrywkę gwarantuje bliskość placów zabaw, siłowni i kawiarni
W kwadrans możemy dotrzeć do ścisłego centrum Torunia, dzięki temu łatwo zaplanować podróże do szkoły czy pracy. Na wyciągnięcie ręki są również atrakcje i zabytki Starego Miasta,
Bliskość sklepów, punktów usługowych, przedszkoli, żłobków oraz restauracji.


Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki.
Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.
W klatkach schodowych i innych wspólnych obszarach zadbano o harmonijną estetykę, używając trwałych gresów o delikatnym i stonowanym wzornictwie, laminowanych paneli meblowych w naturalnym, złotym kolorze oraz ekskluzywnego, wysokiej jakości tynku mozaikowego. Dodatkowe elementy, takie jak duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe w holu wejściowym, nadają miejscu wyrafinowany charakter.
Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano optymalną liczbę miejsc postojowych na terenie osiedla i w podziemnych halach garażowych.
Teren osiedla zagospodarowany będzie starannie wyselekcjonowaną roślinnością i elementami małej architektury.
Budynki będą podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej Torunia.

Inwestycja zlokalizowana przy ul. H. Strobanda. Szybki i łatwy dojazd do centrum Torunia zapewnia bliskość ul. Grudziądzkiej, jednej z kluczowych arterii komunikacyjnych. Dotarcie autem do centrum miasta zajmuje tylko 15 minut.
Osiedle otacza sosnowy las, a kilkaset metrów od inwestycji powstał nowy Park na Jarze m.in. ze stawem, miejscami do wypoczynku i plażowania. Takie sąsiedztwo sprzyja aktywności fizycznej i rodzinnym spacerom - z dala od zgiełku miasta i turystów.
Codzienna wygoda dzięki bogatej infrastrukturze. Zaledwie 5 minut od osiedla znajduje się C.H. Kometa z hipermarketem i licznymi punktami usługowymi. W promieniu 1 km od inwestycji mieszkańcy odnajdą również przedszkola, żłobki oraz restauracje.
Rozwinięta komunikacja miejska: tuż przy osiedlu znajdują się przystanek autobusowy, dzięki czemu codzienne podróżowanie do szkoły czy pracy nie wymaga korzystania z samochodu.
Dogodna lokalizacja w rejonie ul. Grudziądzkiej sprawia, że łatwo stąd dojechać zarówno do centrum Torunia, jak również sprawnie dotrzeć do węzła autostrady A1. Dwa mosty przez Wisłę zapewniają wygodną przeprawę do lewobrzeżnej części Torunia.

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).