Warszawa

Mokotów, ul. Kostrzyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2025
Liczba pięter
2
Dostępne od
2025-12-31
Status budynku
Planned
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
1630/78/OI
Nazwa inwestycji
Osiedle - 4 budynki mieszkalne – o charakterze apartamentowym na Mokotówie ( Czerniaków )

Opis nieruchomości

kameralna zabudowa – cztery dwupiętrowe budynki,
apartamenty w powierzchni od 35 do 130 m²,
miejsca parkingowe w garażu podziemnym,
miejsca postojowe dla rowerów,
nowoczesna architektura i elegancka forma,
wysoki standard wykończenia,
komfort i bezpieczeństwo.


TERMINY REALIZACJI
Rozpoczęcie budowy: IV kwartał 2023 r.
Zakończenie budowy: IV kwartał 2025 r.

Lokalizacja:
Augustówka Residence to nasz kolejny projekt mieszkaniowy, do którego realizacji przystępujemy na warszawskim Mokotowie, przy ulicach Kostrzyńskiej i Wróblewskiego. Będzie to nowoczesne osiedle – cztery budynki mieszkalne – o charakterze apartamentowym, skierowane do osób, które szczególnie cenią sobie połączenie miejskiego zgiełku i bliskości natury.
Wybór lokalizacji dla tego projektu nie był przypadkowy, na Mokotowie zrealizowaliśmy najwięcej inwestycji mieszkaniowych. To ta dzielnica cieszy się wśród naszych Klientów największym powodzeniem, bowiem łączy w sobie zalety mieszkania w stolicy z urokiem podmiejskiej przyrody.
Chcieliśmy właśnie w tym miejscu zaproponować Klientom możliwość zakupu mieszkania dla siebie i swojej rodziny lub z myślą o pewnej inwestycji.
Sąsiedztwo Jeziorka Czerniakowskiego zapewnia szybki dostęp do miejskiej plaży z kąpieliskiem, siłowni na otwartym terenie, spotkań z przyjaciółmi przy grillu, wędkowania, czy zimą – morsowania.
Z ulicy Kostrzyńskiej do wszelkich atrakcji w centrum stolicy mamy niespełna 7 km. Prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość natury stanowią o wyjątkowym charakterze tej okolicy.

W ramach osiedla Augustówka Residence zaprojektowaliśmy cztery dwupiętrowe budynki wielorodzinne, w których znajdzie się łącznie 169 wygodnych i przestronnych mieszkań–apartamentów.

W budynku znajdą się kawalerki o powierzchni 35 m², najbardziej poszukiwane mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 42 do 47 m2, mieszkania trzypokojowe o powierzchni ok. 60 m² i czteropokojowe apartamenty o powierzchni od 98 do 130 m².

Wszystkie mieszkania będą dostępne z balkonami, ogródkami lub tarasami – do największego apartamentu na drugim piętrze przynależeć będzie taras o powierzchni 75 m². W każdym z mieszkań zaprojektowano ustawne sypialnie, przestronny pokój dzienny, otwartą kuchnię oraz łazienkę.

Wysokość lokali na wszystkich kondygnacjach wyniesie 2,85 m.

Projektując układ mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne rozwiązania, zapewniające wysoki komfort życia i bezpieczeństwa dla przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków podkreślimy szlachetnymi elementami dekoracyjnymi, zaś zaprojektowane duże przestronne okna doskonale doświetlą mieszkania i dodadzą im przestrzeni.

Teren Osiedla zagospodarujemy zielonymi ogrodami deszczowymi, których, poza okresami suszy, nie trzeba dodatkowo nawadniać i nawozić. Wszystko zostało przemyślane w najdrobniejszym szczególe.

Bogactwo zastosowanych rozwiązań technicznych i architektonicznych, wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz staranność wykonania każdego elementu budynku pozwolą ciszyć się swobodą życia w idealnym mieszkaniu.

HARMONOGRAM WPŁAT
1. w ciągu 7 dni od daty podpisania Umowy Podpisanie Umowy 10%
2. czerwiec 2024 Roboty ziemne (wykop pod budynek), wzmocnienie gruntu 15%
3. sierpień 2024 Płyta fundamentowa 15%
4. październik 2024 Wykonanie konstrukcji żelbetowej podziemia (stanu "0") 10%
5. grudzień 2024 Wykonanie konstrukcji żelbetowej nadziemia 10%
6. kwiecień 2025 Zakończenie prac murowych stanu surowego (bez zamurówek szachtów instalacyjnych), montaż stolarki
okiennej bez osprzętu 10%
7. lipiec 2025 Wykonanie instalacji elektrycznej bez osprzętu, tynki wewnętrzne, posadzki cementowe 10%
8. wrzesień 2025 Zakończenie prac tynkarskich 10%
9. grudzień 2025 Zakończenie prac wraz z zagospodarowaniem terenu zewnętrznego i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie 10%

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).