Łódź

Łódź-Polesie, ul. Srebrzyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2025
Liczba pięter
10
Dostępne od
2025-03-30
Status budynku
UnderConstruction
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
1645/78/OI
Inwestycja Łódź Łódź-Polesie Srebrzyńska

Opis nieruchomości

Nowoczesny projekt mieszkaniowy realizowany przy ul. Srebrzyńskiej, nieopodal jednego z najważniejszych miejsc na kulturalnej i handlowej mapie Łodzi, czyli słynnej Manufaktury. Poza bliskością tak ważnego ośrodka miejskiego, mieszkańcy mogą zaczerpnąć oddechu i aktywnie spędzić czas w położonym zaledwie kwadrans od inwestycji Parku na Zdrowiu. Tętniąca życiem ulica Piotrkowska znajduje się równie blisko, bo jedynie w odległości 8-minutowej przejażdżki rowerem.

W ramach inwestycji powstanie ponad 400 komfortowych i starannie zaprojektowanych mieszkań. To doskonały wybór na swoje pierwsze M dla singli, rodzin czy inwestorów poszukujących bezpiecznego miejsca dla swoich oszczędności, ponieważ oferta obejmuje zarówno kawalerki, jak i 5-pokojowe lokale. Do wszystkich mieszkań przynależą przestronne balkony oraz tarasy z ogródkami. Z najwyżej usytuowanych tarasów rozciąga się piękna panorama na centrum miasta, co zachwyci nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Home Management System wdrożony w budynkach pozwala mieszkańcom stosować urządzenia typu smart home, w tym sterować ogrzewaniem, elektrycznością, oświetleniem czy zaworami wody. Zarządzanie inteligentnymi urządzeniami jest możliwe za pomocą aplikacja mobilnej, jak i przy wykorzystaniu przycisków funkcji hotelowej.
Pakiet antysmogowy w standardzie mieszkań oznacza, że w nawiewnikach okiennych zastosowano filtry chroniące przed zanieczyszczeniami, alergenami, kurzem czy nawet owadami.
Przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie zaaranżowana, z wykorzystaniem trwałych gresów o subtelnych i stonowanych wzorach, laminowanych paneli meblowych w naturalnym, złotym kolorze oraz szlachetnego, wysokiej jakości tynku mozaikowego. Dodatkowo, w holu wejściowym umieszczono duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, nadając tym pomieszczeniom atrakcyjny wygląd.
W częściach wspólnych wykorzystujemy oprawę liniową LED, co zmniejsza zużycie energii elektrycznej, a zatem i koszty utrzymania budynków.
Do wszystkich lokalach na piętrach przynależą nawet dwa balkony zaprojektowane z termoizolacyjnych łączników zapobiegających utracie ciepła z mieszkania.
Mieszkania parterowe posiadają tarasy wybrukowane kostką i zielone ogródki o łącznej powierzchni nawet 76 mkw.
Zaplanowaliśmy na terenie inwestycji stację ładowania aut elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu

Inwestycja jest zlokalizowana w wyśmienitym położeniu komunikacyjnym, zaledwie kilkaset metrów od alei Włókniarzy (E75, DK91), która prowadzi wzdłuż całego miasta.
W odległości 250 metrów od budynku znajduje się przystanek autobusowy (linia 73). 450 metrów dalej działa z kolei przystanek tramwajowy (linie 16, 8A, 8B).
Stacja kolejowa Łódź Kaliska znajduje się w odległości 12-minutowej przejażdżki rowerem.

Inwestycja zlokalizowana jest w bliskiej odległości od Parku na Zdrowiu
Doskonale rozwinięta infrastruktura. W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje oraz punkty handlowo-usługowe
Pakiet antysmogowy, Pakiet Eco, Smart Home
357 miejsc postojowych zaprojektowanych w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 53 stanowiska naziemne
w bliskiej odległości Atlas Arena, Aquapark Fala, Łódzkie Orientarium

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).