Warszawa

Mokotów, ul. Powsińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
100 m2
Cena
9 000 PLN
Cena za m2
90 PLN
Rok budowy
2000
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Dostępne od
2024-06-10
Numer oferty
11626528

Opis nieruchomości

Nie pobieramy wynagrodzenia od Najemcy!

Do wynajęcia hala o powierzchni 100 m2. Zlokalizowana na warszawskim Mokotowie – vis a vis Centrum Handlowego Sadyba Best Mall, przy ulicy Powsińskiej 64.

Nieruchomość była wykorzystywana pod biznes związany z motoryzacją. Obecnie hala składa się z części przeznaczonej pod naprawę samochodów (tzw. warsztat) oraz wydzielonej części sanitarnej (toaleta). W hali znajdują się: dwa kanały samochodowe o głębokości 145 cm każdy, 4 bramy wjazdowe o wymiarach: 240cm wys. i 240 cm szer, oraz w dachu znajdują się 3 okna, które doświetlają halę. Nieruchomość posiada dostęp do mediów miejskich: prąd, woda, kanalizacja.

Teren, na którym znajduje się hala jest ogrodzony. Na terenie znajdują się: sklep i magazyn części samochodowych, komis samochodowy, warsztaty samochodowe, geometria, renowacja felg, wulkanizacja. Istnieje możliwość: umieszczenia dużej reklamy od ulicy Powsińskiej, podnajęcia
miejsc parkingowych, podnajęcia dodatkowej działki bezpośrednio przylegającej do ulicy Powsińskiej, postawienia kontenera biurowego oraz podpięcia gazu (z hali właściciela).

Nieruchomość można również zaadoptować pod inne rodzaje działalności, jak magazyn, odbiór przesyłek kurierskich, sklep internetowy.
Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja oraz dostęp do komunikacji miejskiej oraz centrum handlowe Sadyba Best Mall.

Możliwość wystawienia faktury vat.
Czynsz: 9000,00 zł netto (możliwość wystawienia faktury VAT ( 23%))

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj budynku: Magazynowo-biurowy

Mapa

Kontakt

HOMEPLUS Nieruchomości

Telefon:
602 713 113
E-mail:
oferty@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).