Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
2391/78/OLW

Opis nieruchomości

Pięciopiętrowy budynek posiada do dyspozycji pomieszczenia biurowe i handlowo-usługowe. Powierzchnia pomieszczeń już od 18 m2.
Biura wyposażone są między innymi w: podwieszane sufity, wykładziny oraz otwieralne okna. Konstrukcja budynku zapewnia funkcjonalną aranżację przestrzeni - możliwość podziału, scalenia oraz wykonania dowolnej aranżacji wnętrz.

Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu jednak jego główną zaletą jest położenie obok stacji metro Centrum. Międzynarodowe Lotnisko im. Fryderyka Chopina oddalone od budynku jest o ok. 15-20 minut jazdy samochodem.
Dogodny dojazd:

metrem – ok. 200 m od stacji metra Warszawa Centrum,
pociągiem – ok. 700 m od Dworca Centralnego
samochodem – możliwość zaparkowania auta na sąsiadującym ośmiokondygnacyjnym parkingu.

Do wynajęcia jest również Sala konferencyjna na około 30 osób, wyposażona w zaplecze socjalne.

Rok 1950
Powierzchnia biurowa brutto budynku 6 000 m2
Powierzchnia typowego piętra 800 m2
Współczynnik powierzchni wspólnych 15%
Liczba kondygnacji naziemnych 5

Dostęp do budynku: całodobowo, 7 dni w tygodniu
Czynsz: 57 zł./m2 + 18 zł./m2 (opłata eksploatacyjna) [NETTO]

Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej, zużycia wody, odprowadzenia ścieków, utrzymania porządku ciągów komunikacyjnych i terenu w otoczeniu budynku, oświetlenia korytarzy i klatek schodowych, wentylacji, klimatyzacji całodobowej pracy recepcji, podatków i opłat za wieczyste użytkowanie jak również koszty administracyjne.

Zobacz inne oferty inwestycji
Biurowiec przy Żurawiej »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
2391/78/OLW 4 71.3 4 57 PLN 4 064,10 PLN

Kontakt

Anna Seweryn

Anna Seweryn

Doradca Klienta

Telefon:
600 391 800
Telefon:
22 627 11 87
E-mail:
anna.seweryn@homeplus.pl
Skype:
senatorska_01

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).