Warszawa

Włochy, ul. Obywatelska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2014
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Numer oferty
30423/78/OMW

Opis nieruchomości

Mieszkanie na os. Zielona Italia we Włochach z 2 miejscami garażowymi i komórką

Rozkładowe , funkcjonalne umeblowane 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zielona Italia -dzielnica Włochy z dwoma miejscami w garażu
Kuchnia zabudowana dużą ilością szafek połączona z salonem - mały balkon
w kuchni płyta indukcyjna.

dwie sypialnie - jedna z dużą gardereobą

dwie łazienki - jedna z wanną , druga z prysznicem

do mieszkania przynależą również dwa duże miejsca w budynku garażowym nieopodal mieszkania , oraz komórka lokatorska


Osiedle o obszarze 6 hektarów jest małym miasteczkiem - z rynkiem wieżą zegarową, fontanną oraz siecią małych uliczek - posiada dobre skomunikowanie z centrum Warszawy – pobliska stacja kolejki , pętla autobusowa - się nieopodal osiedla.

Na terenie osiedla- lokalne kafeterie, zlokalizowane tuż przy głównym rynku,przestronne place ,bliskość lokalnych sklepików.
Dwa boiska - do piłki nożnej i koszykówki - oraz kort tenisowy, dla najmłodszych place zabaw i przedszkole

dodatkowo płatne opłaty licznikowe ( ogrzewanie, prad,woda i śmieci) płatne zaliczkowo 300 zł miesięcznie - rozliczane według fatycznego zużycia po otrzymaniu faktur rozliczeniowych

Kontakt

Małgorzata Kosińska

Małgorzata Kosińska

Pośrednik

Telefon:
606 112 555
Telefon:
22 786 64 50
E-mail:
malgosia.kosinska@homeplus.pl
Skype:
gosiahomeplus
Numer licencji:
4990

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).